Siin kiidame lapsevanemalt, õpetajalt või õpilaselt saadud info põhjal, Tartu Kesklinna Kooli õpilast, samuti koolitöötajat, kes on väljaspool kooli silmapaistnud tulemusrikka tegevusega.

2017/2018

* Kiidame õpilasi, kes saavutasid

8.a klassi õpilane Mikk Lehtoja  Eesti meitrivõistlustel lamades surumises -83 kg kaaluvate noormeeste hulgas meistritiitel;

8.a klassi õpilane Marit Kutman Eesti meistrivõistlustel kergejõustikus U16 vaneuseklassis. Õpilane püstitas 60km jooksus uue Eesti rekordi, milleks on nüüd 7,6s;

6.a klassi õpilane Mona Liisa Miljan Tartu meistrivõistlustel kergejõustikus U14 vanuseklassis 5- võistluses 3. koht;

6.c klassi õpilane Elsa Puu Eesti kergejõustiku talvistel meitrivõistlustel kõrgushüppes U14 vanuseklassis hõbemedal;

*Kiidame õpilasi, kes saavutasid linna koolidevahelisel lauatennise võistlusel III koha. Joan Oskar Päkk (3.a), Hanna Pihu (4.a), Patrick Korkka (3.c), Oskar Männik (4.a). Täname lapsevanem Maret Pihu ja treener Reet Juurikut.

* Kiidame õpilasi, kes pärjati EMÜ SK ridades U11 vanuseklassis Eesti meistri tiitliga saalihokis. Õpilased: Sten-Alfred Nääme (4.b), Jakob Puu (4.b), Uku Malki (4.b), Ekke Malki (3.c), Daniel Nemvalts (3.b), Oskar Männik (4.a), Hanna Pihu (4.a).
Täname saalihoki treenerit Sander Hannust, kes on teinud tubli treeneritöö. Foto.

*Kiidame 6.a klassi õpilasi Lota Kalbergi ja Lisete Malininit silmapaistvate sportlike
saavutuste eest rahvusvahelisel tantsuvõistlusel. Õpilased saavutasid juuniorklassis II koha.

*Kiidame tubli sporditüdrukut 8. a klassi õpilast Marie Anett Kaasikut

*9.-10. detsewmbril 2017 osales Marie -Anett Kaasanis Venemaal võistlusel ВСЕРОССИЙСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ «КРАСА РУСИ» И ВСЕРОССИЙСКИЙ ТУРНИР "БЕРЁЗКА". Peale haigust tegi Marie-Anett tubli võistluse ja saavutas 76 juuniori seas tubli 18.koha. Samuti sai ta kohtunike poolt märgatud eripreemiaga. Meil on väga hea meel! foto

*Belgias toimunud FIG turniiril Happy Cup,  suurepärase esinemise eest pallikavaga, kus ta saavutas 7 koha. Marie Anett võistles juunior vanuserühmas osalenenud 53 võimleja seas 16 riigist. Seekord saavutas ta nelja kava kokkuvõttes tubli 27 koha 53st. Järgmine start juba 17. 11 Iisraelis!  foto1, foto2

*Iisraelis North Rainbow-10. turniiril tuli Marie Anett Kaasik koju vaatamata suurele konkurentsile Miss Expression tiitliga! Kiitus tublile Mariele! Foto.

26.11.2016 pälvis kool pronkstaseme tunnustuse aktiivselt panustanud õpetajate digipädevuste tõstmisesse.